Welkom op Harry Potter Forum! 


Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Volgende

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: za jan 26, 2013 16:17 

Afbeelding

Kali kijkt de man wat geschrokken aan als hij haar plotseling aanspreekt met haar naam. Ze laat de vraag tot zich door dringen en frummelt wat de onderkant van haar vest terwijl ze naar de grond kijkt. Uiteindelijk kijkt ze op en kijkt ze de man aan, Caine.

"H-het spijt me... Ik heb geen idee," antwoord ze dan onzeker.

Hé! Dat was niet eens een leugen. Niet dat het stotteren en onzeker klinken heel dicht bij haar ware persoonlijkheid ligt. Toch blijft Kali op de veilige afstand staan. Wat als één van hun haar zou aanvallen? Laat ze maar denken dat ze onzeker, nerveus en bang is. Hoe makkelijker het zou zijn.

"I-Ik dacht dat er iemand zou zijn om ons aanwijzingen te geven...?" vraagt ze dan onzeker.

Kali weet zeker dat haar dat verteld was, maar was het ook aan de rest verteld? en zo niet, dan zou ze het vanzelf wel merken.


OOC:: Het is inderdaad verteld aan iedereen dat er iemand zal zijn/komen die hun meer zal vertellen :')

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

Klassenoudste Ravenklauw

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: za jan 26, 2013 20:47 

Afbeelding

Dean luistert alle namen geduldig aan als de rest zich voorstelt enorbeert alle namen te onthouden. De groep is natuurlijk niet erg groot, dus het moet te doen zijn. Caine oppert of ze vast een plan van aanpak moeten gaan maken zullen maken. He, zouden ze hier niet geĂŻnformeerd worden door een van de leiders? Kali denkt blijkbaar hetzelfde.
"Ik dacht inderdaad ook dat er een soort van informateur zou komen..." zegt Dean. Hij kijkt naar Kali en glimlacht als hij haar bevestigt. Ze lijkt ontzettend zenuwachtig en Dean heeft een beetje medelijden met haar en vraagt zich af waarom zij is uitgekozen om mee te gaan. Hij kijkt de groep rond en vraagt zich af wat ieders kracht of specialiteit is. Van de meesten zal het een kracht zijn, Dean verwacht namelijk niet dat de mens in de meerderheid zal zijn...

_________________
the pavement is my friend
it will take me where I need to go


 Profiel  

Volleerd Tovenaar



Offline
BerichtGeplaatst: zo jan 27, 2013 0:06 

Afbeelding

Brian, Becky en Kali stellen zich vervolgens ook voor, maar de peuken-jongen houdt zijn naam tegoed. Vera kan het niet laten om nog een fronsje zijn kant op te sturen. Pas je aan - ? Caine lijkt gemotiveerd te zijn om 'aan de slag te gaan'; voor Vera is dat hetzelfde, maar ze had evenals Kali en Dean begrepen dat iets of iemand zou komen om licht op de zaak te werpen. ,,Dat klopt,'' beaamt Vera vast en zeker. ,,iemand komt ons inlichten.'' Dat was haar verteld en als het niet klopte dan was er gelogen. Maar Vera geloofde niet dat de Raad met leugens werkte.

Kali lijkt meer en meer het meelijwekkende meisje te zijn dat zich manifesteert, maar Vera blijft het vreemd vinden. Een raad - welke raad dan ook - beslist niet zomaar om iemand zo'n gevoelige taak te geven. Waarom zou je iemand met zo'n haast deerniswekkende persoonlijkheid sturen? Kali moest Ăłf heel bijzonder zijn, Ăłf iemand anders zijn dan hier aanwezig was. Vera vertrouwde het niet.

,,Maar het lijkt er op dat we moeten wachten... Vera glimlacht. Ze loopt naar één van de houten stoelen en gaat zitten. Verontschuldigend kijkt ze Caine aan. ,,Dus ik neem aan dat we niet zoveel kunnen nu?''

_________________
,,The novelist is an ever-wakeful creator,
carefully monitoring those characters who might foil his design,
run away with his themes,
step out of their own atmosphere,
and make their way
in the void between the stars.
’’


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: zo jan 27, 2013 11:45 

Afbeelding

Hayden slaakt een zucht als er een kettingreactie ontstaat van ieder zichzelf voor te stellen. Hij laat zijn knokkels kraken terwijl hij de anderen in de gaten houdt. Zo te zien zijn er slechts twee half-demonen. Hijzelf en dat verlegen ding daar; Kali heet ze blijkbaar. Niet dat hij echt gelooft dat ze effectief zo is van karakter. Kom op, de Raad zou toch nooit zo iemand kiezen? En als ze toch zo is van karakter is ze gewoon een schande voor zijn soort. Hmpf.

'Ik ben Hayden.' laat hij dan maar weerklinken in de grote ruimte. Zo, is hij er ook vanaf. Hij kijkt op als Kali zegt dat er normaal iemand zou komen informatie geven, dit als antwoord op Caine. En inderdaad, Hayden had ook gehoord dat er iemand zou komen voor de nodige instructies. Dean bevestigt ook nog eens dat hij ook deze informatie heeft gehoord.

Hij laat zich neerzakken op een stoel naast Vera, ook een beetje om haar te klooien, en grabbelt dan in zijn zak. Met een kleine zucht haalt hij zijn pak sigaretten uit en steekt er dan één in zijn mond.
Opnieuw grabbelend in zijn broekzak zoekt hij naar een aansteker, trekt een gezicht als hij die niet meteen vindt maar vist hem dan toch boven en steekt zo zijn sigaret aan.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: ma jan 28, 2013 9:48 

Afbeelding

Kali, zoals ze zich voorstelt, besluit Brian, is interessant. Maar hij zou hier later wel achter komen. Ze hoefde niet te weten dat hij voelde wat ze was. Andersom wist hij uit ervaring was er eigenlijk niemand die wist van zijn donkere kant. Wat deze inhield. Natuurlijk was er altijd eens in de zoveel tijd iemand die wel leek te voelen dat er iets 'off' met hem was. Maar voordat ze hun vinger daar op wisten te leggen waren ze vermoord, of was hij verdwenen.

De engelenglimlach blijft verbazen met zijn vraag en plan van aanpak. Om zich af te leiden pakt Brian zijn rugzak op en loopt op zijn gemak verder de ruimte in. Het gewicht van zijn rugzak en de wetenschap van zijn messen hierin zorgen voor een kalmte, zodat hij de opwelling om met zijn ogen te rollen kan onderdrukken. "Hij zou de eerste zijn.." Flitst er door Brian heen. Zijn ogen glijden over de kale wanden van het pakhuis en hij luistert naar de gesprekken achter zijn rug.

De onzekere toon van Kali, de aanvulling van Dean en de oplossing van Vera. Alle woorden, maar vooral de stemmen en intonatie gaven zo veel weg. Hij glimlacht even, draait zich dan weer om met zijn gezicht naar de rest van de groep en zet zijn rugzak op een van de lege stoelen. Vervolgens gaat hij op zijn gemak op de stoel ernaast zitten en kijkt even naar Hayden welke een sigaret aansteekt. Vervolgens trekt hij zijn tas erbij en opent deze. Zijn lipt krult iets op als zijn hand langs het goed ingepakte pakket glijdt. Met een appel in zijn ene hand, sluit hij met de ander de rugzak weer zorgvuldig.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Lid Orde van de Feniks

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: di jan 29, 2013 17:57 

Afbeelding

Caine kijkt verbaasd naar het meisje dat opnieuw begint met friemelen en dan een antwoord stottert. Hij bekijkt haar nogmaals goed en hij vraagt zichzelf al af waarom ze haar in hemelsnaam gevraagd hebben om met de groep mee te gaan. Ze zegt dat er een informateur komt die hen verder aanwijzingen geeft en een aantal groepsleden bevestigen haar antwoord.

Even is Caine verbaasd, maar hij weet dat goed voor de rest te verbergen. Hadden zij andere informatie gekregen of heeft hij gewoon zijn brief niet goed doorgenomen? Dat zou een classic Caine zijn: details vindt hij nooit zo belangrijk, zeker niet in een brief. Zolang hij maar weet hoe laat en waar hij ergens moet zijn. De vrouw komt tot de conclusie dat ze niet zoveel kunnen nu en neemt plaats op een stoel. Enkele groepsleden volgen haar voorbeeld, maar hij niet. De adrenaline giert door zijn hele lijf en hij baalt er dan ook van dat ze nu moeten wachten. Een moment twijfelt Caine – waarom is hij degene die alles voorstelt? - maar dan vraagt hij het volgende aan de groep:

”Zal ik gaan kijken of er al iemand aan komt? Ik zal ervoor zorgen dat ik ongezien blijf... Nog vrijwilligers die mee willen?”

_________________
    Differences of habit and language are nothing at all
    if our aims are identical and our hearts are open.


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: wo jan 30, 2013 22:17 

Afbeelding

Becky blijft Kali nieuwsgierig, maar wantrouwend aankijken. Ze gelooft er niets van dat ze zo onzeker is. Die meisje speelt een spelletje.

Er wordt flink wat heen en weer gediscussiert, maar Becky houdt zich afzijdig, zo krijgt ze een goed beeld van de anderen. Sommigen van hen hebben graag het hoogste woord, terwijl anderen net als zij een observerende rol aannemen.

Als Caine zegt dat hij gaat kijken of er al iemand aan komt, steekt ze gelijk haar hand op. "Ik ga graag met je mee." zegt ze vriendelijk en ze loopt achter Caine aan.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Klassenoudste Ravenklauw

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: do jan 31, 2013 19:09 

Afbeelding

Dean kijkt Vera aan als zij zegt dat er inderdaad iemand hen komt inlichten. Niet veel later zegt de roker dan toch ook zijn naam, Hayden. Ieders naam is nu bekend, de rest is vrij onbekend. Dean heeft geen idee wie Half-Engel, Half-Demon of mens is. De enige die een wapen bij lijkt te hebben is Dean zelf, maar hij verwacht niet dat hij de enige mens is. Dat zal toch niet? Nogmaals kijkt hij de groep rond, waarbij zijn blik op Kali blijft hangen. Er is iets in haar wat Dean ontzettend aantrekt, alsof hij haar in bescherming wil nemen. Misschien is zij wel een mens? Een Half-Demon lijkt een beetje sterk, zo'n type is ze helemaal niet. Half-Engel? Zou kunnen. Stiekem hoopt Dean dat ze een mens is, dat hij al een klein aanknopingspunt met haar heeft. Met iemand heeft. Tot nu toe voelt Dean zich een beetje ongemakkelijk en eenzaam, hoewel ze erg snel toch een groep zullen moeten vormen.

Vera en Hayden gaan zitten, Caine en Becky gaan zo naar buiten. Stiekem is Dean best wel ongeduldig en wil weten waar die informateur blijft, maar zit in dubio over zijn boog. Als hij naar buiten gaat en zijn boog meeneemt, is het een beetje achterdochtig. Laat hij hem hier hangen, voelt hij zich wat ongemakkelijk. Hij besluit binnen te blijven en loopt naar de stoel waar zijn spullen bij staan en draait naar Vera en Hayden toe, die een paar stoelen verderop zitten.
"Dus, wat denken jullie dat we kunnen verwachten?" vraagt hij om de stilte wat te breken.

_________________
the pavement is my friend
it will take me where I need to go


 Profiel  

Volleerd Tovenaar



Offline
BerichtGeplaatst: vr feb 01, 2013 10:36 

Afbeelding

Tot slot stelt ook Hayden zich voor, die vervolgens op een stoel naast Vera plaatsneemt en nog een sigaret opsteekt. Brian gaat ook zitten en eet op z'n gemak een appel. Vera glimlacht naar hem bij het aangezicht daarvan. Alsof ze aan het picknicken waren. Caine besluit alvast tot actie over te gaan en vraagt of er mensen mee willen. Vera glimlacht, maar bedankt. Het was een goed idee om even op de uitkijk te gaan staan, maar daar waren niet al te veel mensen voor nodig. Bovendien wilde Becky wel met Caine mee.

Dean besluit ook te blijven en doet een poging het ijs te breken. ,,Ik weet het niet,'' geeft Vera oprecht toe in reactie op zijn vraag. ,,Maar in ieder geval niet iets eenvoudigs.'' Vera schikt wat losse haren achter haar oor en glimlacht. ,,Wat verwacht jij?''

_________________
,,The novelist is an ever-wakeful creator,
carefully monitoring those characters who might foil his design,
run away with his themes,
step out of their own atmosphere,
and make their way
in the void between the stars.
’’


 Profiel  

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: zo feb 03, 2013 14:32 

Afbeelding

Kali probeert een glimlach op te zetten als de jongen die zich als Dean had voorgesteld haar woorden bevestigd en glimlacht. Haar glimlach is nerveus. Mooi. De Half-Engel die als laatste binnen was gekomen stelt voor om buiten te gaan kijken of er iemand is. De andere Half-Engel wilt mee, maar Kali besluit zich hier buiten te houden. Ze is niet geĂŻnteresseerd eigenlijk. Waarom zou ze? Verschillende mensen gaan zitten en Kali blijft even staan. Ze merkt de blik van Dean wel op, maar doet alsof ze te druk bezig met nerveus zijn. Uiteindelijk loopt ze naar een van de stoelen toe, niet die naast de andere, maar wat ruimte ertussen en ze gaat zitten.

Ze vouwt haar handen netjes ineen en kijkt naar een punt op de grond terwijl ze luistert naar wat de andere vertellen. Althans, Dean vraagt wat en één van de Half-Engelen antwoord. Wauw, dat is ook echt het meest obvious antwoord wat iemand kan geven. Stomme Half-Engel. Kort kijkt ze even op en het groepje rond.

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

Lid Orde van de Feniks

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: ma feb 04, 2013 11:21 

Afbeelding

Caine kijkt op als hij een vrouwenstem hoort die zegt dat ze met hem meegaat. Hij draait zich om en glimlacht naar haar. Het was het meisje met de onpraktische kleren. Fijn. Hij had op zijn minst verwacht dat één van de mannen met hem mee zou gaan. Vanuit zijn ooghoek ziet hij dat het meisje hem volgt en met een korte hoofdknik loopt hij van de groep vandaan in de richting van de deur. Door de leegte in het pakhuis kan de groep hen goed in de gaten houden en dat vindt hij helemaal niks. Achteroverleunen en niks ondernemen, maar wel kijken hoe anderen aan het werk zijn.

Bij de deur aangekomen werpt Caine eerst een blik door het smerige raam om te zien of er iemand in de straat loopt. Geen idee wat iemand in deze achterbuurt zou moeten zoeken, maar wie weet hadden ze nu al een vijand? ”Niemand te zien,” zegt hij zacht tegen Becky. Dan loopt hij naar de deur en deze trekt hij een klein stukje open. Er was geen hond te zien.

”Nog geen informateur in zicht… Zal ik hem buiten – AH. WAT IS DIT?”
Terwijl Caine tegen Becky aan het praten was, was hij tegen een soort onzichtbare muur gelopen die zich achter de deur bevond. Daaraan had hij zich bezeerd. ”Wat is dit?” herhaalt hij nogmaals, terwijl hij dondersgoed weet wat het is. Zijn hand glijdt door de lucht. Op gelijke hoogte met de deurpost is er een schild opgetrokken. Niemand kan het pakhuis verlaten. ”Wat denk jij? Moeten we het de anderen vertellen of zaaien we dan onnodig paniek?” vraagt hij aan Becky. Ze waren nog niet vertrokken en de problemen begonnen nu al.

_________________
    Differences of habit and language are nothing at all
    if our aims are identical and our hearts are open.


 Profiel  

Klassenoudste Ravenklauw

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: wo feb 06, 2013 19:48 

Afbeelding

Dean is blij als Vera reageert op zijn vraag. In zijn ooghoek ziet hij Kali wat verderop gaan zitten en onbewust blijft hij haar indirect in de gaten houden.
"Het lijkt me inderdaad niet dat het gemakkelijk wordt. Ben benieuwd of we een aanknopingspunt krijgen of dat er helemaal niks bekend is... " antwoordt Dean, alhoewel hij het ook meer tegen zichzelf zegt. Hij is heel erg benieuwd en helemaal klaar voor deze missie. Wat het dan ook mag worden. Snel werpt hij een blik op de deur om te kijken of Caine en Becky al terug komen.

_________________
the pavement is my friend
it will take me where I need to go


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: vr feb 08, 2013 11:34 

Afbeelding

Becky loopt achter Caine aan en luistert naar wat hij te vertellen heeft. Nieuwsgierig kijkt ze naar hem, waar zou hij goed in zijn? Becky wist dat haar sterkste punt haar aanvallen waren, zou hij goed in healen zijn? Nee, Healen was meestal meer een vrouwending, tenminste... volgens de hoge heren die haar naar hier hadden gestuurd.

Dan loopt Caine tegen iets aan. Ze loopt op hem af en gaat met haar hand over het onzichtbare schild. "Dit is niet een schild zoals wij die maken..." zegt ze, "Wat het wel is weet ik niet..."

Ze fronst even. "Ik vind dat we het de groep moeten vertellen. Als we gelijk dingen gaan achterhouden, zullen anderen ons ook niet meer vertrouwen en we zullen wel iets van vertrouwen moeten hebben, om verder te komen. Bovendien, mocht dit gedaan zijn door één van onze groepsleden, dan kunnen we gelijk de reactie van hen peilen."

Ze kijkt nog naar het schild. "Kom, laten we terug gaan."

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: vr feb 08, 2013 16:49 

Afbeelding

Kali luistert naar wat er allemaal gebeurd. Dean antwoord op de vraag van de Half-Engel, Brian eet een appel en aan de andere kant zijn de twee andere Half-Engelen bezig met de informateur zoeken. Ze ziet dat er iets gebeurd, de ene lijkt ergens tegenaan te lopen en begint tegen de andere te praten. Kort kijkt ze ernaar en dan kijkt ze rond. Ze weet zeker dat er iets aan de hand is, maar ze kan haar vinger nog niet zo goed erop leggen wat het is. Het voelt alsof er iets veranderd is in het pakhuis. Ze voelt een aanwezigheid die er eerst niet was. Een aanwezigheid die ze nog nooit had gevoeld.

In haar ooghoek beweegt iets en langzaam draait ze haar hoofd om niet teveel aandacht te trekken. Maar wat ze ziet zal snel de aandacht trekken. Vanuit het niets verschijnt er langzaam een persoon. Een man. Is ze echt de enige die opmerkt dat er plotseling een man verschijnt. Als hij haar recht aankijkt knikt hij bijna onmerkbaar, alsof hij antwoord op de vraag die ze in haar hoofd stelde.




Afbeelding

De groep was aanwezig en vanaf het eerste moment dat er iemand het pakhuis instapte kon diegene al niet meer weg. Dat zou te gemakkelijk zijn. Het was tijd om zichzelf bekend te maken, want tot nu toe werd er niet veel gedaan door deze wezens. Letterlijk vanuit het niets verschijnt hij en hij wordt als eerste opgemerkt door een onschuldig uitziende jonge vrouw, maar haar aard is hem niet onbekend. Hij hoort de vraag die ze in haar hoofd stelt en knikt bijna onmerkbaar om haar een antwoord te geven. Ze is de enige die hem al ontdekt heeft.

"Het heeft inderdaad geen nut om proberen buiten te komen en het heeft ook geen nut om de rest niet te vertellen dat ze niet weg kunnen," zegt hij dan in een duidelijke stem.

Mooi, de aandacht ligt gelijk op hem. Hij is hier niet om zijn tijd te verdoen met deze wezens.

"Ga allemaal zitten."

Zelfs als iemand tegen zou willen stribbelen was het onmogelijk. Of ze het wilden of niet, iedereen werd gedwongen te zitten en zolang hij wilde dat ze zouden zitten, kunnen ze niet opstaan. Als iedereen op een stoel zit loopt hij naar de groep toe en kijkt ze aan. Hij kende elk sterk punt van de individuen, maar ook hun zwakke punten en ergens amuseert hij zich prima.


OOC:: Iedereen zit nu dus. Je kan proberen op te staan, lukt je niet. Caine&Becky zitten dus ook, het zal voor hun voelen alsof er nog meer haast was om op een stoel te komen. Stel hem gerust een vraag [A] Of wordt boos dat je niet kan staan XD (And isn't he cute?:D) En Kali was de enige die hem zag totdat hij begon te spreken. Keep that in mind XD

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: wo feb 13, 2013 18:53 

Afbeelding

Hayden zat rustig zijn sigaret op te roken, dus hij heeft niet - beter gezegd eigenlijk niets - opgevangen van de andere hun gesprekken.
Hij drukt zijn sigaret uit tegen de poot van de stoel en katapulteert dan de peuk weg met zijn vinger zodat het meters ver op de grond neervalt.

Hij schrikt op, uit zijn verveling, als er plots uit het niets een man uit het donker komt gewandeld.
Whut, wow, waar kwam die in godsnaam vandaan.
Hayden doet zijn ogen lichtjes tot spleetjes en wil zich rechter zetten op zijn stoel om de man beter in de gaten te kunnen houden. Dus dit is de informateur- hey- wat!
'Wtf- Waarom kan ik me niet verzetten op men stoel?!'
Venijnig kijkt hij op naar de man en snuift diep. 'Als je denkt dat dit grappig is, heb je het verkeerd voor!'


 Profiel  
Geef de volgende berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 111 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Volgende


Keer terug naar RPG
Ga naar:  


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten

cron

Powered by phpBB :: FI Theme