Welkom op Harry Potter Forum! 


Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen Ga naar pagina Vorige  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 41  Volgende

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: di aug 23, 2011 16:44 

Afbeelding


Dus Shawn zit Matt's hand fijn te knijpen, terwijl hij angstig en paniekerig kijkt naar het monsterlijke beest dat in de struiken langzaamaan hun richting op beweegt. Als Alex aan komt lopen, komt er een (nauwelijks hoorbaar) gepiep uit Shawn's mond. Vooral omdat Alex niet door schijnt te hebben dat er een krokodil in hun midden zit. Een paar tellen daarna komt ook Naomi aanwandelen, maar die ziet wél wat er aan de hand is. Als reactie klampt zij zich tegen Alex aan, waarna die volledig tekeergaat tegen Naomi. Alex's woorden gaan een beetje langs Shawn heen - hij vangt alleen iets op over Chris die dood had kunnen zijn.

En terwijl Alex dus bezig is met zijn redevoering, ziet Shawn de krokodil alleen maar dichterbij kruipen. Op dat punt kan Shawn zichzelf niet meer inhouden: "ALEX! KROKODIL!" Dit brult hij zo hard hij maar kan. De krokodil keert zijn hoofd naar Shawn toe, en aangezien Shawn net uit zijn verlamd-uit-paniek/angst-status is gekomen, laat hij Matt's hand los, en richt hij zijn wand op het beest. Een rode flits volgt, maar de krokodil is nog heel levend, en schijnt de aanval niet op prijs te hebben gesteld.

"OKAY, OKAY, IK WEET HET. IK WEET WAT WE MOETEN DOEN. OKAY. OKAY. RUSTIG BLIJVEN ALLEMAAL!" Shawn's stem heeft een piek bereikt, terwijl adrenaline zich stevig door zijn systeem pompt. Natuurlijk heeft hij geen flauw idee wat er moet gebeuren, maar iedereen kijkt (vanzelfsprekend) op tegen hem, dus moet hij de leiding nemen en verantwoordelijk te werk gaan. "We moeten doen alsof we dood zijn! NEE! Dat was voor beren! OH MY GOD, HIJ KOMT DICHTERBIJ!"

_________________

    you think i’ll be the dark sky so you can be the star? i’ll swallow you whole.


 Profiel  

Citizen of the World

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: At ALL the parties.

Houseitem
BerichtGeplaatst: di aug 23, 2011 21:21 

Afbeelding

Aurelie heeft inmiddels haar ontbijt gehad en zit gezellig in haar eentje in een boekje te bladeren over een fascinerende plant, als er een heleboel geschreeuw uit de verte komt. Niet het boze geschreeuw, waarvan Aurelie al veels te veel heeft meegekregen vannacht en vanochtend, aangezien ze een lichte slaper is, maar dramatisch en angstig gegil. Ze legt haar boekenlegger netjes tussen haar boek en staat nieuwsgierig op om een beter beeld te krijgen van wat er gaande is.
Een krokodil? Aurelie blinkt eventjes twee keer voor ze het echt door heeft. Haar hersenen ratelen voor boeken die ze over reptielen heeft gelezen, terwijl ze half begint te rennen. Op 10 meter afstand zet haar handen aan haar mond om de groep te waarschuwen.

"JULLIE MOETEN OP MINIMAAL 5 METER AFSTAND BLIJVEN EN ZO SNEL MOGELIJK IN EEN RECHTE LIJN WEG RENNEN, AANGEZIEN KROKODILLEN 15 KM PER UUR KUNNEN RENNEN EN DE EERSTE PAAR METER VER KUNNEN SPRINGEN." schreeuwt ze zo kalm mogelijk.

Haar wand houdt ze alvast gereed, maar in de chaos ontgaat de juiste spreuk haar compleet.

_________________
And sometimes when the world stops floating in the sky,

the sky full of possibilities and desires,
it means a black tornado's come along
and washed us all in shades of
grey.


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: di aug 23, 2011 23:54 

Afbeelding
Eric Leroy


Eric zit rustig van wat thee te genieten. Af en toe komen er wat mensen in de buurt van het cirkeltje met ontbijtende mensen, en Eric heeft heel beleefd naar iedereen gezwaaid en geknikt. Op een gegeven moment wordt de boel verstoord door een gilletje (van Shawn). Eric kijkt hun richting op, en ziet ook Alex en Naomi naar Matt en Shawn toe lopen. "ALEX! KROKODIL!" komt het nogal brullend uit Shawn's mond. Eric springt op bij die woorden, maar tegen de tijd dat hij op twee benen staat, heeft hij geen flauw idee wat hij van plan is.

Eric weet niets van krokodillen, behalve dat ze mensen eten. En hoewel Matt/Shawn/Naomi/Alex hem aardige mensen lijken, voelt hij er niets voor om voor ze te sterven. Hij beweegt zich echter wel langzaam richting de plek ietsjes verderop waar de krokodil en zijn vier klasgenootjes staan. Momenteel zit Shawn heel luid te verkondigen hoe incompetent hij is in deze situatie. Hoewel Eric natuurlijk ook geen idee heeft van wat er zou moeten gebeuren, weet hij wel dat het geen zin heeft om elke gedachte uit te schreeuwen.

Dan komt Aurelie, en die roept (op een véél kalmere manier) instructies. Want kennelijk kunnen krokodillen hard rennen, en ver springen. Zijn krokodillen op natuurlijke wijze ontstaan uit de evolutie, of zijn het mutaties? Want het klinkt momenteel in Eric's oren alsof krokodillen dé ultieme vechtmachines zijn.

"Hoe weet je dit allemaal?" fluistert Eric als hij een beetje achter Aurelie staat. Hij durft niet bepaald verder te gaan, en Aurelie staat er nogal op haar gemak. Dus zij zal het wel weten. Geruisloos haalt ook Eric zijn wand tevoorschijn, al zou hij bij god niet weten welke spreuk handig zou moeten zijn in deze situatie. Het pantser van de krokodil ziet eruit alsof het alles aan kan.

_________________

    you think i’ll be the dark sky so you can be the star? i’ll swallow you whole.


 Profiel  

Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: do aug 25, 2011 19:28 

    Afbeelding

Enora schrikt op wanneer er opeens weer geroep en geschreeuw te horen is. Veel aandacht voor een ontbijt blijft er dan ook niet over wanneer hun kamp verstoord wordt door een krokodil. WTF deed een krokodil in hun midden?!

"SHAWN! Maak dat je daar weg komt!" roept ze dan ook in paniek naar hem wanneer hij allemaal onzin begint uit te kramen en niet bepaald nuttig bezig is. Straks werd hij nog krokodillenvoer, er mocht hem niks overkomen =( Hij moest daar snel wegwezen en ver uit de buurt blijven.
Het feit dat Audrelie hun op de hoogte stelt van de skills van de krokodil, stelt Enora echter niet bepaald gerust. Krokodillen konden springen? "Wegwezen daar!" sist ze dan ook richting het groepje dat gevaarlijk dichtbij de krokodil staat.

_________________

    "Bir gĂŒzele gĂŒzelliğini hatırlatmak isterdim.. aynalardan evvel."

    "Ik zou een schone aan haar schoonheid willen herinneren.. eer de spiegels dat doen."


 Profiel  

Happy to kill

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: New New York

Houseitem
BerichtGeplaatst: do aug 25, 2011 19:56 

Afbeelding


Matt heeft zich al omgedraaid en hij ziet het groene gevaarte liggen, op kleine afstand van de rest van de groep. De hele wereld om hem heen lijkt stil te staan, alleen de krokodil beweegt. Door de angst heeft hij ook niet door dat zijn beste vriend zijn hand aan het fijnknijpen is. Als er iets is waar Matt bang voor is, zijn het wel krokodillen. Toen Matt klein was had hij vele nachtmerries gehad over de lelijke waterwezens en nog steeds komen ze af en toe zijn dromen binnenvallen.

Hij doet zijn mond open, maar er komt geen geluid uit. Het beest beweegt zich kalmpjes aan naar voren, richting de groep. RICHTING FLOR! Shitshitshit... Hij kan zich nu niet bewijzen als meest awesome, stoere jongen van de hele school. De krokodil is vast als wapen ingezet door Thomas. Ja... Dat moet het zijn.

Het nieuwe meisje schreeuwt iets, maar Matt verstaat er niks van. Wat hij echter wel verstaat, is wat Enora roept. "SHAWN maak dat je wegkomt?! NOU LEKKER DAN WEER!" Zijn stem slaat af en toe over terwijl hij dit zegt. Enora weet hoe bang hij is voor krokodillen!

_________________
Dorothea Johanna Omber is mijn grote voorbeeld!


 Profiel  

Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: do aug 25, 2011 20:09 

    Afbeelding

Enora's wenkbrauwen schieten even omhoog wanneer Matt haar richting op schreeuwt. "Come ON Matt, de ene keer als ik zeg wat je moet doen kom je aanzetten met je attitude en als ik niets zeg is het ook weer niet goed! Doe niet zo kinde,-" Ohja, Matt was doodsbang voor krokodillen. gedoe. Geen tijd voor een bitchfight at the moment.

"Okay, Matt, kalm. Die krokodil doet je niks, zie je?" Nog niet althans. Haar blik schiet even heen en weer naar de krokodil. Ze moesten daar snel weg voor de kroko van gedachten zou veranderen. Haar blik blijft even hangen bij Naomi - nou, die mocht hij dan wel hebben.. nou vooruit, dat ook weer niet.
"Als je nu even rustig aan,-" Okay, niet dat dit kalme gedrag zou helpen, ze waren beiden hysterisch. "Wat sta je daar dan nog! Maak dat je daar zo snel mogelijk wegkomt, okay? Come on.. Het komt goed." Ze probeert hem met een geruststellend glimlachje aan te kijken, alleen is ze zelf ook een beetje te freaked-out daarvoor. Ze roept hem maar niet toe wat Aurelie net zei, dat zou hem niet bepaald gerust stellen.

"Toe, kom op, Matt? Shawn?" Alex, Naomi, come on, jullie ook. Wat stonden ze nog te treuzelen, straks zouden ze allemaal krokovoer worden. "Deze kant op.."

_________________

    "Bir gĂŒzele gĂŒzelliğini hatırlatmak isterdim.. aynalardan evvel."

    "Ik zou een schone aan haar schoonheid willen herinneren.. eer de spiegels dat doen."


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: do aug 25, 2011 21:08 

Afbeelding


Einstein's woorden moeten geruststellend zijn, maar ze zorgen er alleen voor dat Shawn's hart in zijn keel springt. Zijn hand doet haast pijn omdat hij zijn wand zo stevig aan het vasthouden is, maar zijn gedachten zitten helemaal niet bij wat voor spells hij kan gebruiken. Zijn gedachten zitten bij hoe hij het snelst iedereen (en zichzelf) weg kan krijgen. De nieuwe jongen die eerder naar hem gezwaaid heeft, gaat achter Einstein staan, maar die zegt verder niets. Mooi. Geweldig. Kom maar van de show genieten. De krokodil heeft inmiddels zijn ogen op Matt gefixeerd, net op het moment dat Shawn Enora's stem hoort gillen dat hij moet zorgen dat hij daar wegkomt.

Matt komt weer bij zinnen, en vindt het kennelijk een puik plan om tegen Enora te gaan brullen. Enora begint op haar beurt compleet zinloze en onware dingen te zeggen, zoals dat de krokodil hem niets doet. Aha. Was het maar waar. Het beest begint nu met toenemende snelheid op Matt af te stormen, en Shawn grijpt zijn Matt-die-last-heeft-van-een-soort-herpetophobia bij zijn pols. "PROTEGO!" roept hij, zijn wand wijzend op de krokodil.

De krokodil komt met een ongunstige 'smak' tegen het tijdelijke schild aan, terwijl Shawn Matt meesleurt naar waar het kampvuur de vorige avond brandde. Een aantal mensen staan daar nog met hun ontbijt, waaronder Flor. Shawn werpt nog een blik naar achteren, waar Alex en Naomi nog staan. En ietsjes verderop Einstein en New Guy. "Iedereen, ga helpen!" roept Shawn autoritair naar alle mensen die er ietwat droogjes bij staan. "Het is een krokodil, for god's sake! Wij hebben magie! Waar zijn Dorian en Thomas?!" Dit laatste komt haast onwillekeurig uit zijn mond, maar het is niet bepaald op een bezorgde manier bedoeld. Hoe meer mensen, hoe meer kans ze maken.

Heel snel scant Shawn de omgeving - iedereen schijnt er gewoon te zijn behal- Chris. Als hij eerder niet in paniek was, dan is hij dat nu zeker wel. Waar is Chris? Hij heeft haar niet gezien sinds hij terug kwam vanuit het meertje met Enora. Was Chris teruggegaan de jungle in, voor wat voor reden dan ook? Shawn holt gedachteloos naar de tent die Chris en Enora delen. Hij doet niet eens moeite om het voorzichtig open te ritsen, maar vernietigt de hele ingang met een paar snijdende bewegingen met zijn wand.

Hij ziet een slaapzakje daar liggen, met Christine die heel vredig ligt te slapen. "Chris! Chris!" Shawn is haast bovenop haar gesprongen, terwijl hij met trillende handen haar probeert los te maken uit de slaapzak. "Chris, word wakker! God, verdwijn niet zomaar uit het zicht! Waarom slaap je op dĂ­t tijdstip?"

_________________

    you think i’ll be the dark sky so you can be the star? i’ll swallow you whole.


 Profiel  

Lid Wikenweegschaar

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: do aug 25, 2011 22:50 

Afbeelding


Dorian probeert hem de tent uit de krijgen, richting het geluid van buiten, maar Thomas weet nog snel een broek en shirt te pakken te krijgen en trekt die half lopend aan. Door zijn gevecht met de broek, valt hij zowat de tent uit tegen Dorian aan die plots stilstaat en nogal verrukt staat te kijken. Terwijl hij zijn evenwicht hervindt, kijkt hij Dorian nogal niet begrijpend aan als die over het zwemmen van vannacht begint.
Hij laat zijn blik over de omgeving gaan en net op het moment dat Shawn ‘krokodil’ schreeuwt, ziet Thomas hem ook. Verschrikt kijkt hij naar het gebeuren en Naomi die wel eng dichtbij staat. ‘Dorian, we moeten wat doen?!’ hij krijgt gelukkig niets mee van Enora, Shawn en Matt, maar kijkt bijna gebiologeerd naar de krokodil. ‘Is dat echt zo?’ vraagt hij verbaasd als hij iemand wat hoort zeggen over de krokodil en de snelheid.

Twijfelend kijkt hij naar Naomi en Alex en knikt dan. ‘Ik breng Naomi in veiligheid, jij zorgt voor Alex, ok?’ Hij probeert zelfverzekerd te klinken, ‘Of.. Probeer er in ieder geval voor te zorgen dat die krokodil bij mij uit de buurt blijft..’ Je kunt het, je kunt het.
In een rechte lijn rent hij vervolgens op Naomi en Alex af. ‘NAOMI!’ roept hij om haar aandacht te krijgen, iets wat wel lukt, al lijkt het erop dat de krokodil het ook gehoord heeft. Angstig werpt hij een blik op het beest, maar dan is hij bijna bij ze. Hij tilt Naomi van Alex af en draait zich zo snel mogelijk weer om en wilt dezelfde weg terug nemen als de krokodil de weg verspert tussen hen en de rest. Met een ^^’’- gezicht kijkt hij Naomi en Alex dan ook aan.

_________________
The bravest are surely those who have the clearest vision of what is before them, glory and danger alike, and yet notwithstanding, go out to meet it. - Thucydide


 Profiel  

Queen of Babylon

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Shiz
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 2:06 

Afbeelding

Krokodil of niet, Christine slaapt. En ze slaapt goed. Tot ze opeens gewaar wordt dat er tamelijk wat gewicht op haar leunt en er koortsachtig aan haar slaapzak gefrunnikt wordt. Geschrokken en nog half in slaap opent Christine haar ogen wanneer ze Shawns haast paniekerige stem haar naam hoort roepen. Hij zit zowat op haar, maar het besef van wat er aan de gang is dringt nog niet door.

“Wah..?” vraagt ze slaapdronken, tot ze opeens voelt hoe de slaapzak opengetrokken wordt en de koude omgevingslucht om haar lichaam slaat. Om haar in haar enkel-in-ondergoed-gehulde lichaam. Opeens is Christine klaarwakker.

“God, Shawn, wat doe je nu?!” roept ze geschrokken uit terwijl ze de slaapzak terug probeert vast te grijpen om haar halfnaakte zelf erachter te verbergen, tevergeefs, want hij is druk bezig met de slaapzak verder open te ritsen. Boos kijkt ze hem aan.

“Waarom ik nu slaap? Oh, ik weet het niet, ik heb een ganse nacht aan een boom vastgebonden gezeten en ben bijna verdronken omdat ik dat zó energieverrijkend vind. Je moet het ook eens proberen, Shawn!” Als sarcasme kon druipen, dan deed het dat nu.
“Ga van me af, wat is je probleem?!” vraagt ze nogal geagiteerd en ongemakkelijk, terwijl ze hem van zich af probeert te duwen en tegelijk zichzelf achter haar armen probeert te verstoppen, waardoor geen van beiden echt lukt.

_________________
    ..*Eleka nahmen nahmen ah tum ah tum eleka nahmen*..


 Profiel  

Lioness of Casterly Rock

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: King's Landing
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 8:35 

Afbeelding
Lea Bennett

Lea knikt als Eric zegt dat hij home-schooled is, hoewel ze niet snapt waarom zijn ouders hem niet gewoon naar Beauxbatons gestuurd hebben - het is immers een vermaard magisch instituut. Maar ja, misschien hebben zijn ouders problemen met autoriteitsfiguren ofzo, en voor de rest lijkt Eric wel een aardige jongen.

Dan vraagt hij of ze vaker dit soort dingen doen, maar net als Lea wil antwoorden is er geroep over een krokodil en raakt iedereen in paniek. Shawn brult dat iedereen rustig moet blijven, maar klinkt ondertussen zelf als een gillende keukenmeid. Lea is nogal verward, want wtf doet een krokodil in zuid-Frankrijk (waarschijnlijk hier geplant door madame Maxime, stom mens), maar komt overeind en grijpt haar wand stevig vast.

Niet dat Lea echt weet wat ze moet doen, want a) ze is niet de meest geweldige witch ooit en b) al haar kennis over krokodillen is afkomstig van Steve Irwin programma's. En ze heeft wel geleerd om een ontzettend overdreven Australisch accent na te bootsen, maar heeft niet echt opgelet hoe je nou precies een krokodil aanpakt.

Thomas begeeft zich ondertussen naar Naomi en Alex, met het gevolg dat hij ook vast komt te zitten. Maar ook al mag Lea Naomi en Thomas niet, ze wilt ze niet dood hebben, laat staan Alex, die ze wel mag. Dus ze denkt koortsachtig na over een oplossing - spells zoals Stupefy kunnen niet, vanwege het pantser, dus...

En plotseling heeft Lea een ingeving. Krokodillen zijn verwant aan draken! En draken zijn het meest kwetsbaar in... "DE OGEN! Ga voor de ogen met een Conjunctivitis curse!" roept ze naar Alex.

_________________
I remember the color of music
and how forever
all the trembling bells of you
were mine.


 Profiel  

Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 8:58 

Afbeelding

Terwijl alle aandacht naar de krokodil gaat lijkt Alex alleen maar oog te hebben voor Naomi. Dorian zijn wenkbrauwen schieten dan ook verrast omhoog als Alex haar min of meer op het matje roept. Hoewel hij niet helemaal weet wat er aan de hand is kan hij er wel enige logica uit op maken. Naomi was, again, een bitch geweest. Met, zoals altijd, Christine als noodlottig slachtoffer. Dat terwijl ze beloofd had nog even in de tent langs te komen. En dit keer is het nog serieus ook. Moord! Poging tot doodslag! Althans, als we Alex mogen geloven wel. Hij steekt zijn vinger al twijfelend op alsof hij een vraag in de klas wil stellen als Shawn brult dat er een krokodil is. "Ja, dat dus" mompelt hij.

Merde! Dorian krimpt een fractie iets in elkaar als Shawn begint te schreeuwen, of noem het maar gerust gillen. "Ja laten we vooral kalm blijven" mompelt hij terwijl zijn blik even over Shawn heen gaat. Als je niet beter zou weten dan zou je denken dat de krokodil al een prooi te pakken had, een gillend speenvarken. "Shawn" doet hij toch een poging om de hysterische jongen een halt toe te roepen. Nog even en hij krijgt oprecht medelijden, wat een vertoning. Hij schraapt even zijn keel, nauwelijks hoorbaar vanwege Shawn zijn hysterie. Aurelie begint dan instructies te roepen. Begint Enora te roepen, waarop Matt weer zijn stemgeluid gevonden lijkt te hebben. Shawn roept nog een spreuk en neemt de benen om het hele kamp vervolgens maar op zijn kop te zetten. Alsof er nog niet genoeg paniek was.

Thomas is in elk geval heel even het hele Shawn/Enora drama vergeten. "Mja, Aurelie heeft het juist" glimlacht hij schamper. Hey! Met grote ogen kijkt hij toe hoe Thomas zich over Naomi ontfermt en Dorian het rot klusje krijgt om ervoor te zorgen dat hem en Alex niets zal overkomen. In de verte hoort hij ook Shawn nog zijn naam roepen, wat had hij nu weer gedaan? "Thomas!" roept hij verschrikt als Thomas bijna op de krokodil af stormt. Schattend kijkt hij even naar de boom naast zich en verschuilt hij zich er half achter. Misschien een patronus spreuk om de krokodil af te leiden? Lea heeft echter een nog betere ingeving. Zo beheerst mogelijk, al trilt zijn hand nog altijd lichtelijk, richt hij zijn toverstok op de krokodil. Voordat hij de woorden uitspreekt haalt hij nog even diep adem "Conjunctivitis" Niks. Ontzet zwiept hij even met zijn toverstok heen en weer, alsof de spreuk halverwege ergens bleef hangen "Conjunctivitis!" Oke en dan is hij voor één dag wel weer dapper genoeg geweest. Hij knijpt zijn eigen ogen even dicht en zet het op een rennen richting het kamp.


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 12:23 

Afbeelding


Christine begint wakker te worden - ze begint tevens ook sarcastisch te doen, en vraagt hem wat zijn probleem is. Wat zijn probleem is. Hij heeft nauwelijks geluisterd naar haar, en regeert daarom ook niet op haar bijna-verdrink-verhaal. Ze slaat haar armen om zichzelf heen, en nu Shawn net de hele slaapzak aan de kant heeft weten te krijgen, ziet hij dat Christine alleen haar ondergoed aan heeft. Hij moet zichzelf tegenhouden om niet iets te zeggen in de trant van: "it's only me!", omdat ze momenteel schijnt te wensen dat haar armen lang genoeg waren om haar hele lichaam in te wikkelen. Met beide handen pakt hij haar schouders vast, om haar volle aandacht te krijgen. "Christine," zegt hij, met een zo-beheerst-mogelijke-stem (én haar volle naam gebruikende!). "Er is een krokodil buiten, en die valt iedereen aan."

Het kost veel controle om niet boos iets roepen zoals: "en waarom slaap jij als iedereen wakker is!" of zo, want hij weet dat zij dit niet had kunnen voorzien. Hij is eigenlijk alleen maar kwaad omdat zijn plotseling realisatie van haar afwezigheid, heeft gezorgd voor een extra paniekerige reactie. Maar nu begint dat toch wel aardig weg te ebben, en Shawn kan enigszins helder nadenken.

"Dus, kom mee, oké? Volgens mij zijn Alex en Naomi nog in de buurt van dat beest, en we moeten ze helpen." Shawn hoort net Thomas "Naomi!" roepen, daarna Lea's stem, en tenslotte Dorian. Weigerend om de confrontatie te missen, staat Shawn weer op. Zijn ogen zijn nog gericht op Christine. Oh. Right. Ze wilt waarschijnlijk iets aantrekken, als ze zo spastisch doet nu hij er staat @@ Laat staan als de hele groep in de buurt zou zijn.

"Of trek even snel iets aan," zegt hij wat droogjes.

_________________

    you think i’ll be the dark sky so you can be the star? i’ll swallow you whole.


 Profiel  

Queen of Babylon

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Shiz
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 16:10 

Afbeelding

Wanneer Shawn haar schouders met beide handen vastgrijpt, schrikt Christine van de ernst die hij uitstraalt. Het feit dat hij haar volledige naam uitspreekt zit daar vast voor iets tussen, en Christine verwacht zich aan een stevig heen en weer geschud, maar dat blijft uit. Met grote ogen kijkt ze hem aan. Dat ze in haar ondergoed zit en hij haar kan zien, doet er nu niet meer toe.

Ze knikt heftig wanneer ze hoort dat er een krokodil in het kamp is en hij vraagt om mee te komen. Wanneer Shawn er ook nog bij vertelt dat Naomi en Alex in de buurt van het beest zijn, en ze wat dramatisch geschreeuw van buiten hoort, duwt Christine hem aan de kant.

“Alex!” zegt ze onthutst, en ze veert recht. Dat Naomi als handtasvoer eindigt, kan haar niet schelen. Maar niet haar Alexje. Ja, haar Alexje! Ze duikt naar haar rugzak, om er een vest uit te halen, maar haar handen trillen zo erg dat ze de ritssluiting niet open krijgt. Ze schiet weer recht en draait zich om naar Shawn.

“Urgh! Geef me je vest!” beveelt ze hem, lichtelijk in paniek, terwijl ze de rits van zijn vest probeert los te trekken. Die zou vast wel tot aan haar knieĂ«n reiken, maar het is alsof alle ritsen zich tegen haar hebben gekeerd. Ze hoort nog meer paniekerige stemmen van buiten komen en laat Shawn gefrustreerd los.

“Whatever!” roept ze tegen zichzelf. Ze vist haar staf vanonder haar tas en stapt door de vernielde tent naar buiten. Dan maar zo!
Eens buiten de tent, moet ze even wennen aan het daglicht, maar wanneer ze wat klasgenoten ziet tegenover Kroko, is dat weer over en rent ze haar klasgenoten tegemoet. Naast Lea komt ze tot stilstand, met haar stok in de aanslag, en ziet hoe Naomi, Thomas en Alex gevaarlijk dicht bij het beest staan. Christine wil Alex’ aandacht trekken, maar roepen lijkt haar niet echt aan de orde. En die Kroko, hoe hem tegenhouden? Zijn bek afbinden? Hoe was de spreuk weer? Het beest blijft ook niet stilzitten!

“Alex, stap langzaam naar achter!” roept ze, niet al te hard, in de hoop dat hij het hoort. Zelf zet ze een stap naar voor, met een hand in zijn richting uitgestoken, ook al zitten er nog meters tussen hen in, en met haar staf op de krokodil gericht, klaar om te vuren als het kan.

_________________
    ..*Eleka nahmen nahmen ah tum ah tum eleka nahmen*..


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Abbey Road

Houseitem
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 16:25 

Afbeelding

Alex heeft ervaring met vuurtjes stoken, eetbare insecten, forten bouwen, visnetten aanleggen, in bomen klimmen, scoutsembleempjes om zijn hemd naaien, Expeditie Robinson-gewijs complotten smeden, maar over krokodillen heeft hij maar bijster weinig geleerd tijdens zijn scoutscarriĂšre. Wat doet zo'n beest ĂŒberhaupt in een Europees bos?

Alex neemt het best wel reusachtige dier in zich op en staart in de grote, gelige ogen van het dier. Allerlei National Geographic-documentaires flitsen door zijn hoofd waar zijn vader zo graag naar kijkt en gedurende de hele uitzendingen dingen als 'ingenieuze dieren' bromt. Alex wou dat hij toen toch wat aandachtiger had opgelet. Was er niet overplaatst een natuurspecialist verorberd door een krokodil? Oh em gee, oh em gee.

Ondertussen vindt iedereen het nodig om rond hun te staan en allerlei instructies te geven over hoe het dier aan zijn einde moet komen. Of hoe Alex in ieder geval niét aan zijn einde moet komen. Hij hoort Lea's ingeving en zegt zonder zijn hoofd te bewegen:

"Mijn staf ligt nog in de tent, bij Christine...". Hij denkt aan het warmtebronnetje dat hij voor haar had gecreëerd om haar tegen de koude te beschermen. Dorian bewijst echter al snel dat de spreuk weinig effect heeft.
Alex legt krampachtig zijn hand om Naomi's arm en zegt voorzichtig en zo vast mogelijk: "Ga voorzichtig van me af, ik blijf wel voor je staan".

Thomas denkt Naomi al snel langs de andere kant, maar de krokodil is jammer genoeg aan de slome kant. Zichtbaar nerveus schuifelt Alex een centimeter naar links en naar rechts en weer terug. Dan hoort hij Christines stem en hij kijkt nogal dramatisch haar richting uit, hopend dat ze zich niet ook met de krokodil gaat bemoeien. Het feit dat ze daar in haar ondergoed staat, helpt niet bepaald want dat brengt Alex zowat uit balans.

"Als de anderen het ook doen", zegt hij aarzelend, terwijl hij naar de anderen kijkt.


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: vr aug 26, 2011 20:57 

Afbeelding


Christine springt haast naar haar tas, om iets te vinden om aan te trekken. Het schijnt echter allemaal niet te werken, en dus stormt ze op Shawn af en begint ze er werk van te maken om zijn vest uit te krijgen. Het is maar dat dit een ellendige situatie is, of Shawn had een grapje gemaakt over wat er normaal gezien aan de hand is wanneer een meisje (enkel in ondergoed) hem van zijn kleren probeert te ontdoen. Hij laat haar maar gewoon haar gang gaan, maar wanneer de chaotische geluiden van buiten de tent luider worden, geeft ze haar missie om kleren te vinden op.

Shawn snapt haar frustratie/paniek maar al te best. Per slot van rekening is Alex momenteel in gevaar. Alex en Chris zijn net zoals Matt en Shawn, of Flor en Naomi. Als zij de tent uit stormt, volgt Shawn haar op de voet. Thomas, Naomi en Alex staan alarmerend dichtbij de krokodil, en iedereen zit kennelijk na te denken over wat er gedaan moet worden. Chris roept dat Alex naar achteren moet, en Shawn weet eigenlijk niet precies wat voor advies hij moet geven, dus houdt hij (for once) zijn mond dicht.

Wat er daarna gebeurt, gaat enorm snel. Het ene moment staat iedereen maar een beetje advies te geven en dergelijke, en het volgende moment ziet Shawn de krokodil op een verrassende snelheid richting Alex/Naomi/Thomas rennen. Zonder erbij na te denken stapt Shawn één stapje naar voren, en zwaait kort met zijn wand. Een blauwachtige flits komt eruit, maar raakt de boom in plaats van de krokodil. De boom splijt in tweeën en dondert naar de grond, maar het beest schijnt hier niets van te merken. Shawn kan niets doen, want gauw genoeg heeft de krokodil zijn gigantische tanden in Alex's been gezonken.

_________________

    you think i’ll be the dark sky so you can be the star? i’ll swallow you whole.


 Profiel  
Geef de volgende berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 605 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 41  Volgende


Keer terug naar RPG Archief
Ga naar:  


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 0 gasten

cron

Powered by phpBB :: FI Theme